O mne

Moje meno je Zuzana Chrástová, skončila som magisterské štúdium na Slovenskej zdravotníckej univerzite odbor fyzioterapia. Počas štúdia som absolvovala klinickú prax v rôznych nemocniciach a zariadeniach po celej Bratislave. Za klientmi som chodila do domu už aj počas školy v rámci ADOS- agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti, kde som sa stretávala s neurologickými diagnózami, pooperačnými stavmi, náhlymi cievnymi príhodami a imobilizačným syndrómom u ležiacich pacientov .

Mám za sebou 2-ročnú prax v jednej z najväčších nemocníc v Bratislave – Univerzitná nemocnica Bratislava – Nemocnica akademika Ladislava Dérera, kde som prešla všetkými lôžkovými oddeleniami- od neurológie, traumatológie, chirurgie, interného, až po geriatriu. Pracovala som taktiež  s ambulantnými pacientmi, kde sme riešili poúrazové stavy, pooperačné stavy, akútne bolesti, chronické bolesti driekovej chrbtice, krčnej chrbtice a najmä pacientov s herniou medzistavcovej platničky. Súčasne som pracovala aj v Súkromnej rehabilitačnej  ambulancii profesora Gútha, kde som pracovala prevažne s vertebrogennými pacientmi . V rámci svojej praxe som sa stretávala s deťmi, dospelými ale aj seniormi.

Svoje vedomosti si neustále rozširujem na rôznych odborných školeniach a kurzoch.

Akákoľvek bolesť nie je telu vlastná. Bolesť hlavy, chrbta,  kĺbov nemusí byť Vaším problémom. Bolesť nemusí byť súčasťou Vášho života. Urobte niečo pre svoje zdravie práve teraz a vybudujte si prirodzený, plynulý pohyb bez bolesti. Stačí sa objednať na vstupné vyšetrenie.